Lubię to w witrynie zewnętrznej

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2014
 

Obecnie wiele stron internetowych wyposażonych jest w funkcjonalności społecznościowe, które umożliwiają np. podzielenie się ciekawym artykułem na Facebooku. Na jakiej zasadzie działają wbudowane przyciski Lubię to! lub Udostępnij w witrynach zewnętrznych? Przyciski umożliwiają podzielenie się ze swoimi znajomymi ciekawymi znaleziskami.

Aby Twoja aktywność została odnotowana na Facebooku, musisz być zalogowany podczas klikania przycisku. Po kliknięciu przycisku Lubię to!, jego kolor stanie się jaśniejszy. Użycie wtyczki społecznościowej na stronie internetowej powoduje, że na facebookowej osi czasu pojawia się zdarzenie, które również może wyświetlić się w aktualnościach. Funkcja działa podobnie do kliknięcia przycisku Lubie to bezpośrednio na Facebooku.

Czasami, kiedy użytkownik polubi coś poza Facebookiem (np. film, sportowca czy firmę), połączenie będzie działało w taki sam sposób, jak polubienie strony na Facebooku. Pojawi się ono na Twojej osi czasu oraz może spowodować, że będziesz otrzymywać wiadomości lub aktualizacje w swoich aktualnościach.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry