Majestic API bez tajemnic. Zapisz się na webinar

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 07.2016
 

duzy_szablon v5api

Majestic oprócz funkcji dostępnych w panelu w pakietach Silver Quarterly, Silver i Gold, daje możliwość wykorzystania API. Już 28 lipca Dixon Jones poprowadzi webinar, w który zaprezentuje jak korzystać z Majestic na zaawanasowanym poziomie. W trakcie dowiemy się więcej o API Majestic i wykorzystaniu tego narzędzia do pracy z dużą ilością danych i pozyskiwaniu informacji o wskaźnikach dostępnych w Majetic. Na to wydarzenie zarejestrujemy się, klikając tutaj. Warto wziąć udział szkoleniu, aby poznać API Majestic i  korzystać z najbardziej zaawansowanych możliwości tego narzędzia.

Majestic odwiedza koło miliarda adresów URL dziennie, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem do badania linków niemalże każdej witryny internetowej. Składa się z kilkunastu programów do analizy inteligentnych linków wśród których znajdziemy m.in. Site Explorer do szczegółowego sprawdzania domeny, Bulk Backlink Checker zliczający backlinki do wielu domen czy Search Explorer, który przeszukuje bazę Majestic pod kątem słów kluczowych. Specjaliści Deva Group wykorzystują Majestic w codziennej pracy, a Krzysztof Marzec od wielu lat pełni funkcję Ambasadora Majestic w Polsce.

Majestic jest bardzo doceniany w Wielkiej Brytanii, czego potwierdzeniem jest nagroda za innowacje od samej Królowej Wielkiej Brytanii.

Majestic picture

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry