Majestic wydrukuje Internet w 3D na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2016

Majestic we współpracy z Made in Space, dostawcą pierwszej na świecie drukarki trójwymiarowej używanej w kosmosie, stworzy Majestic Landscape – wizualizację Internetu w 3D. Dzieło zostanie wydrukowane przez drukarkę 3D znajdującą się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Po raz pierwszy Internet będzie przedstawiony w fizycznej formie i wydrukowany na drukarce 3D w przestrzeni kosmicznej. Drukarka, która wykona wizualizację, została wysłana na ISS (International Space Station) rakietą Atlas V, a jej podróż na stację kosmiczną potrwa trzy dni.

Dzięki danym Majestic możliwe będzie stworzenie wizualizacji 3D, która pokaże strony internetowe cieszące się największym zaufaniem w internecie.

 

majestic_2

Dixon Jones wyjaśnia:

Przestrzeń ma ogromne znaczenie dla zespołu Majestic. Przestrzeń kosmiczna tak, jak internetowa jest olbrzymia, praktycznie nieskończona. Internet i przestrzeń kosmiczna jest możliwa do doświadczenia, ale jeszcze nie do końca zbadana. Projekt #MajesticInSpace stawia na perspektywy. Chcemy przez niego pomóc firmom w zrozumieniu działania świata online. Celem jest pokazanie, że ostateczną granicą jest człowiek i jego potencjał, a nie przestrzeń.

Made in Space – kalifornijska firma, która produkuje drukarki 3D działające w stanie nieważkości. Jej celem jest stworzenie rozwiązań, które pozwolą ograniczyć kosztowne wysyłanie sprzętu z Ziemi w kosmos.

Majestic to kompleksowe narzędzie pozwalające dowiedzieć się, w jaki sposób wszystkie strony w internecie linkują do siebie wzajemnie, dzięki największej na świecie bazy danych linków.

Zachęcamy do przeczytania artykułów z polskiego bloga Majestic:

Nowy filtr rezultatów pomoże ci uzyskać listę niedziałających podstron
Jak wydobyć wszystkie linki odnoszące się do danego anchoru?
Linki jako sposób na pozyskanie ruchu w Social Media i YouTube?

Marta Nasiadka
Senior SEM Specialist. Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991