Naklejki w komentarzach już dostępne

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 10.2014
 

Od sierpnia Facebook testował możliwość dodawania naklejek w komentarzach. Teraz funkcja jest już oficjalnie dostępna. Jeszcze do niedawna naklejki mogliśmy wysyłać tylko w wiadomościach prywatnych. Naklejki, czyli emotikony, które możemy przesłać naszym znajomym, mają wzbogacać komunikację oraz umożliwiać lepszą interakcję między znajomymi.

Aby dodać naklejkę w swoim komentarzu, wystarczy dotknąć ikony w prawym dolnym rogu komentarza oraz wybrać konkretny obrazek. Naklejki są dostępne dla wszystkich postów, na fanpage’ach w grupach oraz eventach. Tworzenie naklejek w komentarzach zostało rozpoczęte w ramach jednego z hacathonów w Nowym Jorku, gdzie facebookowi specjaliści zbudowali prototyp sieci w ciągu jednej nocy. Kiedy poproszono współpracowników o ocenę, okazało się, że funkcja jest oceniana bardzo pozytywnie, od tego czasu trwały prace nad wprowadzeniem naklejek do powszechnego użytku. Teraz możemy korzystać z nich wszyscy.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry