Odłóż to na później!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2012
 

Zajmujesz się prowadzeniem Facebooka i nastają wakacje, pora wyjazdów. Jak rozwiązać kwestię dodawania wpisów? Zlecić komuś innemu lub… skorzystać z opcji, którą wprowadził sam Facebook tj. wpisy odkładane na później.

Już nie będzie trzeba w pośpiechu układać wpisów oraz tworzyć na szybko grafik wrzucanych na tablicę. Teraz można się przygotować z wyprzedzeniem i to nawet półrocznym. Facebook wprowadził nową funkcjonalność – publikując wpisy można je odkładać na później – nadawać im datę oraz godzinę publikacji, a wystarczy kliknąć w przycisk „Zaplanuj”. Nowa funkcja umożliwia planowanie z 6-miesięcznym wyprzedzeniem.

Wpisy można publikować także z datą wsteczną. Wówczas wpis automatycznie pojawi się na tablicy i na time-linie odnajdzie „swoje” miejsce. Wszystkie posty znajdą się także w dzienniku aktywności, gdzie można je usunąć lub edytować.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry