Odłóż to na później!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2012
 

Zajmujesz się prowadzeniem Facebooka i nastają wakacje, pora wyjazdów. Jak rozwiązać kwestię dodawania wpisów? Zlecić komuś innemu lub… skorzystać z opcji, którą wprowadził sam Facebook tj. wpisy odkładane na później.

Już nie będzie trzeba w pośpiechu układać wpisów oraz tworzyć na szybko grafik wrzucanych na tablicę. Teraz można się przygotować z wyprzedzeniem i to nawet półrocznym. Facebook wprowadził nową funkcjonalność – publikując wpisy można je odkładać na później – nadawać im datę oraz godzinę publikacji, a wystarczy kliknąć w przycisk „Zaplanuj”. Nowa funkcja umożliwia planowanie z 6-miesięcznym wyprzedzeniem.

Wpisy można publikować także z datą wsteczną. Wówczas wpis automatycznie pojawi się na tablicy i na time-linie odnajdzie „swoje” miejsce. Wszystkie posty znajdą się także w dzienniku aktywności, gdzie można je usunąć lub edytować.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991