Podsumowanie i prezentacje z semKRK #11 oraz zapowiedź semKRK #12

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2019
 
Podsumowanie i prezentacje z semKRK #11 oraz zapowiedź semKRK #12

Krótkie podsumowanie
#11 edycji semKRK!

22 lutego 2019 r. odbyła się 11 edycja organizowanych przez nas spotkań semKRK. W Muzeum Sztuki Manggha w Krakowie spotkało się prawie 300 entuzjastów działań SEO i SEM. To doskonała okazja, żeby w niezwykłej, barcampowej atmosferze porozmawiać o tym, co słychać w branży lub o czym dopiero usłyszymy. Podczas 11 edycji obejrzeliśmy wystąpienia 7 prelegentów. Na scenie Mangghi wystapili: Ewelina Podrez, Marta Jabłońska, Paweł Kijko, Jakub Macheta, Łukasz Zontek, Roman Rozenberger i Marek Tarasiuk.

Poniżej znajdziecie relację z naszego barcampu – warto zapoznać się z wszystkimi, ponieważ każda z nich jest subkiektywnym spojrzeniem na event okiem uczestników:

⭐️ Advist Agencja Marketingu Internetowego: https://advist.pl/relacja-z-semkrk11
⭐️ 4people: https://marketingdlaludzi.pl/semkrk-11-relacja/
⭐️ Kuźnia e-biznesu – rozwiązania internetowe dla biznesu: https://kuzniaebiznesu.pl/konferencje-i-szkolenia/bylismy-na-semkrk-11-relacja-z-konferencji/
⭐️ Poznaj Emarketing https://poznajemarketing.pl/podsumowanie-semkrk-11/

Prezentacja Pawła Kijko:

 

Prezentacja Eweliny Podrez:

Prezentacja Romana Rozenbergera:

Kolejna edycja semKRK #12 BIG odbędzie się w Starej Zajezdni w Krakowie. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry