Treści na potrzeby SEO i próbki tekstów naszych copywriterów

Łukasz Suchy
Łukasz Suchy
Archiwum 01.2021
 
Treści na potrzeby SEO i próbki tekstów naszych copywriterów

Treści
na potrzeby SEO

Wartościowe i unikalne teksty odgrywają bardzo ważną rolę w procesie pozycjonowania i promocji swojej firmy w sieci.

Treści odpowiednie dla Google powinny być unikalne, odpowiednio sformatowane, nasycone wybranymi słowami kluczowymi, a przede wszystkim wartościowe dla użytkownika. W każdym przypadku, należy mieć na uwadze to, aby tworzony na potrzeby SEO tekst był możliwie jak najwyższej jakości (pod względem SEO i redaktorskim) oraz wyczerpująco i konkretnie opisywał dane zagadnienie.

Aby zapewnić teksty dopasowane do potrzeb naszych klientów, w procesie ich tworzenia korzystamy z usług licznych copywriterów. Osoby te, są bardzo często specjalistami w danej branży. W przypadku bardziej zaawansowanych projektów i zleceń, współpracujemy również z dziennikarzami. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie uzyskać treści, które tworzone są przez specjalistów specjalistów w danej branży.

Poniżej przedstawiamy przykłady 3 fragmentów najbardziej podstawowych tekstów, które wykorzystane zostały w procesie pozyskiwania linków:

W przypadku chęci otrzymania od nas większej ilości próbki tekstów lub ich konkretnych typów, zapraszamy do kontaktu.

Łukasz Suchy
Senior SEO Specialist. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Dla klientów przygotowuje strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron www, które mają na celu zwiększenie ich efektywności i widoczności.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry