Relacja z Google Automation Workshop

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 02.2020
 
Relacja z Google Automation Workshop

DevaGroup na prestiżowym szkoleniu
Automation Workshop Google

28 stycznia mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu Automation Workshop. Jest to część programu Digital Champions, do którego zaproszone zostały wybrane agencje w Polsce. Program pomaga uzyskać ekspercką wiedzę w zakresie wykorzystania inteligentnych rozwiązań w Google Ads. Ten kilkumiesięczny program, w czasie którego odbędą się Q&A, webinary oraz szkolenia agencyjne pozwala na zdobycie specjalnego certyfikatu Digital Champions przez agencje.

Na scenie w warszawskiej siedzibie Google wystąpił Artur Mosiak, świetny ekspert z zakresu smart biddingu z prezentacją na temat kampanii inteligentnych. Artur Mosiak zapowiedział nowe funkcjonalności dotyczące automatyzacji, pokazał dobre praktyki tworzenia automatycznych kampanii oraz najczęstsze błędy. Miguel Herrera przekazał ogromną porcję wiedzy na temat Smart Shoppping. Przedstawił m.in. cenne informacje, jak tworzyć kampanie Smart Shopping w zależności od celu działań, jak optymalizować kampanie i co testować w kampaniach. Daria Jarczewska, która wspiera rozwój naszych klientów, odsłoniła tajniki Wyniku optymalizacji, a Paweł Dalecki z Verseo pokazał, jak automatyzacja działa w jego agencji.

Druga część spotkania wprowadziła słuchaczy w program Digial Champions. Katarzyna Makowska opowiedziała o wpływie automatyzacji na funkcjonowanie agencji, Jakub Macheta zainspirował uczestników, w jaki sposób mogą rozmawiać o kampaniach inteligentnych z klientami, a Mateusz Szewczyk przedstawił szczegóły programu Digital Champions. Wydarzenie poprowadził Piotr J. Sadło.

W trakcie spotkania pojawiło się mnóstwo pytań od publiczności, co pozwoliło jeszcze głębiej wejść w tematykę automatyzacji. Szkolenie Digital Champions było świetnie zorganizowanym wydarzeniem, na którym można było utrwalić wiedzę, poznać wiele inspirujących rozwiązań i zadawać pytania ekspertom z Google.

Autorką zdjęć jest Anna Liminowicz.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry