Roiexperts Lubi Ludzi! Razem wspierajmy Szlachetną Paczkę.

Agnieszka Maciuk
Agnieszka Maciuk
Archiwum 11.2017
 
Roiexperts Lubi Ludzi! Razem wspierajmy Szlachetną Paczkę.

Roiexperts Lubi Ludzi!
Razem wspierajmy Szlachetną Paczkę.

O Szlachetnej Paczce.

Lubię ludzi! – To wdzięcznie brzmiące hasło kojarzy się już prawie każdemu z jedną z najbardziej rozpoznawalnych akcji społecznych w Polsce. Pomoc rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, miliony wolontariuszy i tona pozytywnej energii przekazywana wraz z paczkami.

Świąteczne paczki zawierające różnego rodzaju produkty otrzymują potrzebujący zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia. Miliony osób angażując się w akcje, przygotowuję specjalne paczki dla dedykowanej rodziny. Ta piękna świąteczna idea rozprzestrzeniła się po całej Polsce i zrzesza lubiących się ludzi, którzy chcą pomagać.

Nasze Działania – Paczka Roiexperts

Zgodnie, całym zespołem, postanowiliśmy stworzyć paczkę dla rodziny. W najbliższych dniach zajmiemy się przygotowywaniem najbardziej potrzebnych produktów.

Wybraliśmy Panią Martę, która wychowuje trójkę dzieci – Dominika ma 11 lat, Wiktoria 6 lat a Mikołaj 2 latka. Pani Marta wraz z dziećmi mieszka w jednym pokoju i zmaga się z rozwodem, kredytem – trudną sytuacją życiową. Mimo tego robi wszystko aby jej dzieci mogły realizować swoje pasję – Dominik uczęszcza na zajęcia piłki nożnej.

Nie możemy przechodzić obojętnie obok takich sytuacji. Zapotrzebowanie jest ogromne ale też miliony ludzi wykazuje się dobrą wolą. Jeżeli chcecie dołączyć do nas i współtworzyć paczkę, prosimy o kontakt – zostało niewiele czasu aby zrobić coś dobrego na święta!

Dodatkowe informacje na wydarzeniu na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/193778714525510/

W pliku podajemy listę produktów i prosimy o informacje, jakie produkty moglibyście zapewnić: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1a50nB4ToyNo1ujnJLHBkElWsWm6A4g8YrzGCSxhc2vI/edit#gid=379142160

Stowarzyszenie Wiosna

Czy znamy organizatorów tego przedsięwzięcia? To Stowarzyszenie Wiosna, czyli Polska organizacja, która powstała w Krakowie już w 2001 roku i wytrwale realizuje projekt Szlachetnej Paczki. Na czele stowarzyszenia stoi jego prezes i założyciel – ks. Jacek Stryczek. Do innych przedsięwzięć organizacji należy projekt Akademia Przyszłości, którego idea to pomaganie w nauce dzieciom wychowującym się w trudnych warunkach.

Podsumowanie: Chcielibyśmy krótko opisać co udało nam się zdziałać. W sobotę (9 grudnia) spakowaliśmy paczkę. Po spakowaniu mieliśmy 16 dużych pudeł, które ledwo zmieściły się do samochodu.
W niedzielę o 10 zawoziliśmy paczkę z wolontariuszami do rodziny. Mały pokoik zapełnił się pudłami – cała rodzina ogromnie ucieszyła się z paczki, dzieci rozpakowywały pudła i cieszyły się z piłek, ubrań, butów czy lalki. Mama była lekko zaskoczona, że wszystkiego pojawiło się tak wiele.

W każdym razie szczery uśmiech zagościł na ich twarzach i dla nas jest to największa nagroda.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Sami nie dalibyśmy rady uzbierać aż tyle. Pokazaliście że wspólnie (nie tylko jako firma, ale także osoby spoza firmy które dołączyły spontanicznie do akcji) możemy zrobić dużo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję!

 

Agnieszka Maciuk
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowany specjalista Google Ads (AdWords). Kończąc studia na specjalności Reklama i PR od zawsze stara się łączyć kreatywne podejście z analityką i pracą na konkretnych danych. Uważa, że to najlepszy sposób na stworzenie szeroko rozumianej formy reklamy, która będzie skuteczna. Zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich agencjach zafascynowała się tematyką SEM oraz Facebook Ads.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry