Fundacja Pomóż i Ty.

Agnieszka Maciuk
Agnieszka Maciuk
Archiwum 03.2017
 
Fundacja Pomóż i Ty.

Fundacja
Pomóż i Ty.

O Fundacji.

Chcielibyśmy napisać kilka słów na temat fundacji Pomóż I Ty, której założycielem jest Jacek Sojecki. Głównym celem organizacji non-profit jest ogólna pomoc osobom niepełnosprawnym i niewidomym w wielu kwestiach m.in. finansowych, nagłaśnianie problemu, walka o prawa osób dotkniętych chorobą. To nie są jedyne cele fundacji. Walczy ona o wzbudzenie w społeczeństwie chęci do wykazywania inicjatyw i pomocy. Pragnie, aby obywatele nie byli obojętni na potrzeby i problemy osób chorych. Jest to zdecydowanie bardzo ważny problem jaki dotyka wielu ludzi, więc warto wspomóc fundacje. Apelujemy i zachęcamy do działania!

Jak pomaga Roiexperts?

Współpracujemy z agencją promując co roku akcję, która nawołuje do przekazania 1% podatku, aby pomóc dzieciom. Dodatkowo przekazaliśmy część pieniędzy za obsługę kampanii na podopiecznego fundacji. Kwota darowizny wyniosła 498,15 zł. Jak widzicie możemy wiele zrobić. Cieszymy się, że mogliśmy przekazać darowiznę w słusznej sprawie. Dołączcie do nas!

Otrzymaliśmy także podziękowanie od fundacji, zamieszczamy je poniżej:

Pomóż i Ty – podziękowanie

Agnieszka Maciuk
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowany specjalista Google Ads (AdWords). Kończąc studia na specjalności Reklama i PR od zawsze stara się łączyć kreatywne podejście z analityką i pracą na konkretnych danych. Uważa, że to najlepszy sposób na stworzenie szeroko rozumianej formy reklamy, która będzie skuteczna. Zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich agencjach zafascynowała się tematyką SEM oraz Facebook Ads.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry