Roiexperts – partnerem merytorycznym Marketing Masters

Natalia Dworniak
Natalia Dworniak
Archiwum 09.2017
 
Roiexperts – partnerem merytorycznym Marketing Masters

Roiexperts - partnerem merytorycznym
Marketing Masters

Kilka słów o Marketing Masters

Jak wiadomo, marketing internetowy to jedna z najszybciej rozwijających się branży na świecie. Specjaliści pracujący w tej branży mają bardzo dużo zleceń, a to dzięki firmom, które wydają na reklamę w Internecie coraz więcej.

Branża reklamy internetowej potrzebuje osób, które posiadają rzetelną wiedzę i są w stanie posługiwać się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi – pomaga w tym pierwsza w Polsce szkoła performance marketingu Marketing Masters. Szkoła proponuje praktyczne, ciekawe zajęcia i dużo samodzielnej pracy pod okiem wykwalifikowanych wykładowców. Oferta skierowana jest do osób, które myślą o zmianie pracy, awansie, rozwoju  lub chcą wyszkolić się i zacząć pracę w marketingu.

Dlaczego Marketing Masters?

Program nauczania w szkole Marketing Masters pozwala na zdobycie niezbędnych umiejętności pod okiem doświadczonych wykładowców. Warsztaty, wykłady, zjazdy i egzaminy do zaliczenia – a po wszystkim możliwość rozmowy z firmami, które szukają specjalistów właśnie w marketingu internetowym.

Roiexperts partnerem Marketing Masters

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Roiexperts został Partnerem szkoły performance marketingu Marketing Masters. Cieszymy się, że będziemy współpracować z wieloma specjalistami branży marketingowej oraz certyfikowanymi trenerami AdWords. Innymi partnerami szkoły sa między innymi: GetResponse, DevaGroup, Ad Peak, Wit Bee. Więcej o Marketing Masters i o wykładowcach pracujących w szkole możecie przeczytać na stronie internetowej http://marketingmasters.pl/

Roiexperts.pl

 

 

Natalia Dworniak
Były pracownik w ROI Ekspert na stanowisku SEM Specialist. Absolwentka Europeistyki Na Politechnice Gdańskiej i Romanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonatka social media. Swój wolny czas poświęca projektom DIY oraz kuchni wegańskiej.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry