Roiexperts – partnerem merytorycznym Marketing Masters

Natalia Dworniak
Natalia Dworniak
Archiwum 09.2017

Roiexperts - partnerem merytorycznym


Marketing Masters

Kilka słów o Marketing Masters

Jak wiadomo, marketing internetowy to jedna z najszybciej rozwijających się branży na świecie. Specjaliści pracujący w tej branży mają bardzo dużo zleceń, a to dzięki firmom, które wydają na reklamę w Internecie coraz więcej.

Branża reklamy internetowej potrzebuje osób, które posiadają rzetelną wiedzę i są w stanie posługiwać się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi – pomaga w tym pierwsza w Polsce szkoła performance marketingu Marketing Masters. Szkoła proponuje praktyczne, ciekawe zajęcia i dużo samodzielnej pracy pod okiem wykwalifikowanych wykładowców. Oferta skierowana jest do osób, które myślą o zmianie pracy, awansie, rozwoju  lub chcą wyszkolić się i zacząć pracę w marketingu.

Dlaczego Marketing Masters?

Program nauczania w szkole Marketing Masters pozwala na zdobycie niezbędnych umiejętności pod okiem doświadczonych wykładowców. Warsztaty, wykłady, zjazdy i egzaminy do zaliczenia – a po wszystkim możliwość rozmowy z firmami, które szukają specjalistów właśnie w marketingu internetowym.

Roiexperts partnerem Marketing Masters

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Roiexperts został Partnerem szkoły performance marketingu Marketing Masters. Cieszymy się, że będziemy współpracować z wieloma specjalistami branży marketingowej oraz certyfikowanymi trenerami AdWords. Innymi partnerami szkoły sa między innymi: GetResponse, DevaGroup, Ad Peak, Wit Bee. Więcej o Marketing Masters i o wykładowcach pracujących w szkole możecie przeczytać na stronie internetowej http://marketingmasters.pl/

Roiexperts.pl

 

 

Natalia Dworniak
SEM Specialist. Absolwentka Europeistyki Na Politechnice Gdańskiej i Romanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonatka social media. Swój wolny czas poświęca projektom DIY oraz kuchni wegańskiej.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991