Rozpocznij karierę jako programista z CodersCamp

Dorota Kika
Dorota Kika
Archiwum 07.2018
 
Rozpocznij karierę jako programista z CodersCamp

Rozpocznij karierę jako
programista z CodersCamp

W te wakacje po raz pierwszy jest organizowany CodersCamp – otwarta edycja warsztatów programowania prowadzonych przez członków Koła Naukowego CodersCrew działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Kurs zaczyna się 24 lipca i składa się z 6 cotygodniowych warsztatów. Podczas CodersCamp 40 wybranych uczestników zostaną przeprowadzone od najbardziej podstawowych zagadnień umożliwiających tworzenie prostych stron internetowych do technologii pozwalających na pisanie aplikacji webowych na większą skalę.

Przez 2 miesiące uczestnicy będą korzystać z najlepszych materiałów, które udało się zebrać CodersCrew przez 2 lata swojej działalności. Dodatkowo nad postępami uczestników będą czuwać mentorzy, służąc wsparciem przy trudniejszych zagadnieniach oraz odpowiadając na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie kursu.

Między warsztatami będzie także możliwość sprawdzenia wiedzy dzięki cotygodniowym quizom oraz co najważniejsze, każdy uczestnik będzie w stanie wykorzystać ją w praktyce tworząc zespołowo aż 6 projektów, które zostaną opublikowane w sieci. Oznacza to, że kończąc kurs uczestnicy będą dysponować portfolio projektowym, które zdecydowanie przyda się podczas ubiegania się o pracę. Postępy każdej osoby będą śledzone przez firmy partnerskie wydarzenia co pozwoli otrzymać ciekawą propozycję zatrudnienia już podczas kursu. Dla najlepszych w każdym tygodniu są przewidziane także dodatkowe nagrody, do których zaliczają się między innymi książki branżowe oraz próbne rozmowy rekrutacyjne w siedzibie ChallengeRocket, współorganizatora CodersCamp.

Dorota Kika
Senior SEM Expert. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Google Analytics. Autorka wielu artykułów dla największych branżowych wydawnictw w Polsce. Na co dzień prowadzi, tworzy i optymalizuje kampanie w Google Ads oraz zajmuje się wdrożeniami Google Tag Manager i analityką internetową. Prywatnie fanka literatury fantasy, która lubi uciec w Bieszczady.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 3,91 / 5)
Loading...
Przewiń do góry