Rozpocznij karierę jako programista z CodersCamp

Dorota Kika
Dorota Kika
Archiwum 07.2018

Rozpocznij karierę jako


programista z CodersCamp

W te wakacje po raz pierwszy jest organizowany CodersCamp – otwarta edycja warsztatów programowania prowadzonych przez członków Koła Naukowego CodersCrew działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Kurs zaczyna się 24 lipca i składa się z 6 cotygodniowych warsztatów. Podczas CodersCamp 40 wybranych uczestników zostaną przeprowadzone od najbardziej podstawowych zagadnień umożliwiających tworzenie prostych stron internetowych do technologii pozwalających na pisanie aplikacji webowych na większą skalę.

Przez 2 miesiące uczestnicy będą korzystać z najlepszych materiałów, które udało się zebrać CodersCrew przez 2 lata swojej działalności. Dodatkowo nad postępami uczestników będą czuwać mentorzy, służąc wsparciem przy trudniejszych zagadnieniach oraz odpowiadając na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie kursu.

Między warsztatami będzie także możliwość sprawdzenia wiedzy dzięki cotygodniowym quizom oraz co najważniejsze, każdy uczestnik będzie w stanie wykorzystać ją w praktyce tworząc zespołowo aż 6 projektów, które zostaną opublikowane w sieci. Oznacza to, że kończąc kurs uczestnicy będą dysponować portfolio projektowym, które zdecydowanie przyda się podczas ubiegania się o pracę. Postępy każdej osoby będą śledzone przez firmy partnerskie wydarzenia co pozwoli otrzymać ciekawą propozycję zatrudnienia już podczas kursu. Dla najlepszych w każdym tygodniu są przewidziane także dodatkowe nagrody, do których zaliczają się między innymi książki branżowe oraz próbne rozmowy rekrutacyjne w siedzibie ChallengeRocket, współorganizatora CodersCamp.

Dorota Kika
Senior SEM Specialist Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W branży SEM od 2009. Doświadczenie zdobywała między innymi w Interia.pl, Open Finance i podczas pracy dla wielu klientów DevaGroup. Jest bardziej praktykiem niż teoretykiem. Kampanie AdWords tworzy, optymalizuje i audytuje na co dzień. Oprócz prowadzenia kampanii zajmuje się analityką działań reklamowych oraz wdrożeniami Google Tag Manager.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 3,91 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991