SEMówka #19 – czyli co warto przeczytać w tym tygodniu

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 05.2016
 

Semowa_19
Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

W nowej odsłonie Edytora utworzymy kampanie displayowe dla aplikacji, ustawimy rozszerzenie aplikacji, opinii, a także dodamy capping.
Zarejestruj się na Google Performance Summit, który odbędzie się 24 maja i zobacz live demo nowego panelu AdWord.
Rozszerzenia reklam w pigułce. Nie masz czasu przeczytać całości? Zajrzyj do sekcji 10 Benefits and Best Practices for Ad Extensions  i Rules & Smart Tips.
PPC Hero przekonuje, że warto używać RLSA. Już dziś stwórz osobną kampanię RLSA na swoim koncie.
Jak z głową stosować reguły automatyczne w AdWords. Wykorzystaj gotową strategię Aim Clear do optymalizacji budżetów dla dni tygodnia.
Znajomość JavaScriptu, wyrażeń regularnych, XPatha czy SQLa to duże atuty w CV specjalisty AdWords. Dowiedz się dlaczego i gdzie możesz zdobywać wiedzę.

Zostań stałym czytelnikiem naszego zestawiania. Zostaw komentarz i podaruj lajka!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry