SEMówka #2.12– czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2017
 

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM, SEO i Facebook z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Nowe kampanie DSA to dynamiczne reklamy tekstowe w formie rozszerzonych reklam tekstowych oraz kierowanie z wykorzystaniem feeda z adresami URL, które mają być używane w kampanii.
W najbliższych miesiącach Google zmodyfikuje zakres dopasowania ścisłego. Sprawdź, co się zmienia i jak właściwie optymalizować kampanię po zmianach.
10 powodów, dla których warto wdrożyć Google Tag Menedżera.
Jakość sesji – nowa metryka dla stron e-commerce, która pomoże ustalić użytkowników skłonnych do dokonania konwersji. Z najbardziej zaangażowanych użytkowników będzie można stworzyć odbiorców remarketingu. Minusem jest jednak to, że Analytics potrzebuje 1000 transakcji miesięcznie, aby obliczyć dane.
Google wkrótce zrezygnuje z emisji niepomijanych reklam na You Tube. Co zrobić, aby nikt nie pomijał Twoich reklam TrueView In-Stream?
Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry