SEMówka #2.35 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 09.2017
 
SEMówka #2.35 – czyli co warto przeczytać

SEMówka #2.35
czyli co warto przeczytać

.

01

Jak w kampanii AdWords generować więcej wartościowych leadów i ograniczyć liczbę śmieciowych? Warto rozważyć skorzystanie z raportów dostępnych w SalesForce lub użyć danych dotyczących kontaktów z CRMu klienta.

02

Update Merchant Center. Pojawiła się nowa zakłada Możliwości z rekomendacjami, które pozwolą zwiększyć skuteczność kampanii. Możemy również wgrać dodatkowe pliki danych uzupełniające dane pliku głównego.

03

Co segmentowanie konwersji może nam powiedzieć o naszych klientach?

04

Król Google jest tylko jeden (wg Netmarketshare 81% wyszukiwań na desktopach należy do Google), ale i tak warto rozpocząć działania w Bing. Marin Software wymienia pięć ważnych powodów.

05

Google zaktualizowało Sprawdzone metody optymalizacji reklam tekstowych. Poznaj pięć wskazówek jak udoskonalić reklamy w grupach reklamowych, wykorzystując techniczne możliwości, jakie oferuje Google Ads.

06

Kompletny przewodnik jak poprawnie śledzić dane w Google Analytics dla strony posiadającej kilka wersji językowych.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry