Semówka 2020 – czyli podsumowanie roku okiem DevaGroup

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 12.2020
 
Semówka 2020 – czyli podsumowanie roku okiem DevaGroup

Semówka 2020
– czyli podsumowanie roku okiem DevaGroup

01

Które kampanie z obszaru SEM/SEO okazały się najciekawsze w 2020 roku? Odpowiedzi dostarczają m.in. nasza Senior SEM Specialist Dorota i SEO Specialist Alicja:

02

Przegląd trendów w 2020 r. oraz prognozy na 2021 w marketingu w wyszukiwarkach z udziałem naszego CEO Krzysztofa, znajdziecie tutaj:

03

Nasz Head of SEO Kamil podsumowuje rok 2020 w branży i mówi o najważniejszych wydarzeniach, wpływie pandemii na pozycjonowanie i głównych trendach, których spodziewa się w 2021.

04

Podsumowanie najlepszych kampanii i największych porażek, z udziałem naszej Marketing Specialist Katarzyny, znajdziecie tutaj:

05

Subiektywny przegląd największych zmian i nowości w 2020 dla SEO i branży PPC przedstawiają Robert, nasz Senior SEO Specialist oraz Anita, nasza SEM Specialist. Zapraszamy:

06

Jak przygotować się do działań marketingowych w 2021 roku? Garść porad od m.in. naszego CEO Krzysztofa znajdziecie w artykule:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry