Semówka 21.05 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 02.2021
 
Semówka 21.05  – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.05
– czyli co warto przeczytać

01

O tym czego szukaliśmy w Google na przełomie grudnia 2020 roku i stycznia 2021 oraz jak wykorzystać te trendy w swoich działaniach marketingowych, dowiecie się z publikacji naszego Junior SEM Specialist Mateusza:

02

Jak wejście Amazona do Polski zmieni rynek handlu internetowego? Wśród wypowiedzi ekspertów znajdziecie również porady od naszego Senior SEO Specialist Kuby:

03

Hasło, które od kilku dni działa elektryzująco na branżę, czyli “podatek reklamowy”. Poniżej znajdziecie założenia nowego projektu ustawy:

04

Jak tworzyć kampanie, które skutecznie osiągać będą zamierzone przez Was cele marketingowe? Sprawdźcie, jak robią to eksperci z Google:

05

Planujesz strategię marketingową na nowy rok? Sięgnij do 5. kluczowych trendów konsumenckich, które mogą się utrzymać w “nowej rzeczywistości”:

06

Czy nowa apka społecznościowa jest nam potrzebna? Jak się okazuje oczywiście, że tak!

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (39 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry