Semówka 21.10 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 03.2021
 
Semówka 21.10 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.10
– czyli co warto przeczytać

01

Jak stworzyć kampanie, które będą skutecznie realizować Wasze cele marketingowe? Najlepiej podejrzeć jak robią to Eksperci z samego Google:

02

Pozycjonowanie lokalne – dla jakich biznesów okaże się świetną częścią strategii marketingowej? Odpowiedź znajdziecie poniżej:

03

Wiedzieliście, że nawet 1 sekundowe opóźnienia w ładowaniu strony na mobile może obniżyć współczynnik konwersji o nawet 20%?

04

Reklamy w social media to doskonałe źródło generowania leadów – pod warunkiem, że pamiętamy o ich moderacji. O tym, jak robić to skutecznie, przeczytacie w artykule:

05

Czy content marketing może być podpowiedzią, jak polepszyć wyniki sprzedażowe w e-sklepie? O roli lepszej widoczności w e-commerce przeczytacie tutaj:

06

Dzień kobiet już za nami – warto więc przyjrzeć się, jak marki wykorzystały tę okazję w swoich strategiach komunikacji (a wykorzystały lepiej i gorzej):

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry