Semówka 21.29 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 07.2021
 
Semówka 21.29 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.29
– czyli co warto przeczytać

01

Czym jest kanibalizacja słów kluczowych, czym grozi, jak ją wykryć, a przede wszystkim jak z nią walczyć? Odpowie Wam Piotr, nasz Senior SEO Specialist:

02

O ogromnym znaczeniu analityki w pracy marketera nie trzeba nikogo przekonywać. Jeśli szukacie artykułu zbierającego podstawy Google Analytics to doskonale trafiliście:

03

Core Web Vitals dla czekających na ostatnią chwilę? Oczywiście serwowane w skondensowanej formie:

04

Zachowania konsumenckie kontra pandemia, czyli tym, które z nich mogą zostać z nami na dłużej i jak obecne trendy przełożyć na skuteczną strategię biznesową:

05

Jak tworzyć laning page, które doskonale konwertują? Dowiecie się z wywiadu:

06

O personalizacji reklam w social mediach, szczególnie w kontekście prywatności użytkowników popularnych serwisów, przeczytacie w artykule:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry