Semówka 22.29 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
21 lipca 2022
 

Semówka 22.29


- czyli co warto przeczytać

01

E-commerce bez reklamy produktowej, to jak wakacje bez urlopu 😉 Przygotuj swój sklep internetowy na zakupy w Google. Konkretne działania wskazuje nasza SEM Associate, Aleksandra:

02

Google Ads wprowadza narzędzie ułatwiające tworzenie reklam wideo. Wystarczy skorzystać z jednego z dostępnych szablonów, a najbardziej popularny format reklamowy stworzysz w parę minut. Więcej informacji w artykule:

03

Instagramowe rolki to coraz popularniejszy format contentu. Warto nie tylko je tworzyć, ale też analizować ich wyniki. Z artykułu dowiesz się, jak to robić:

04

Wakacje czas start! Poznaj aplikacje mobilne, których potrzebujesz podczas urlopu, by sprawdzić pogodę, ułatwić podróż autem, wybrać najlepsze lokale gastronomiczne czy dokonywać zagranicznych płatności:

05

Ten rodzaj kampanii dopiero co pojawił się w Google Ads, a już zapewnia nowe, ciekawe funkcje. Mowa oczywiście o Performance Max, a w linku znajdziesz pełną listę świeżych możliwości, które warto wykorzystać:

06

Bezpłatne zwroty produktów to częsta karta przetargowa sklepów internetowych. Jak zarządzać tym udogodnieniem dla Klientów, by nie tylko nie tracić pieniędzy, ale też lepiej dbać o środowisko? Dowiesz się z artykułu:

Anna Skowron
Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991