Semówka 22.29 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 07.2022
 
Semówka 22.29 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.29
- czyli co warto przeczytać

01

E-commerce bez reklamy produktowej, to jak wakacje bez urlopu 😉 Przygotuj swój sklep internetowy na zakupy w Google. Konkretne działania wskazuje nasza SEM Associate, Aleksandra:

02

Google Ads wprowadza narzędzie ułatwiające tworzenie reklam wideo. Wystarczy skorzystać z jednego z dostępnych szablonów, a najbardziej popularny format reklamowy stworzysz w parę minut. Więcej informacji w artykule:

03

Instagramowe rolki to coraz popularniejszy format contentu. Warto nie tylko je tworzyć, ale też analizować ich wyniki. Z artykułu dowiesz się, jak to robić:

04

Wakacje czas start! Poznaj aplikacje mobilne, których potrzebujesz podczas urlopu, by sprawdzić pogodę, ułatwić podróż autem, wybrać najlepsze lokale gastronomiczne czy dokonywać zagranicznych płatności:

05

Ten rodzaj kampanii dopiero co pojawił się w Google Ads, a już zapewnia nowe, ciekawe funkcje. Mowa oczywiście o Performance Max, a w linku znajdziesz pełną listę świeżych możliwości, które warto wykorzystać:

06

Bezpłatne zwroty produktów to częsta karta przetargowa sklepów internetowych. Jak zarządzać tym udogodnieniem dla Klientów, by nie tylko nie tracić pieniędzy, ale też lepiej dbać o środowisko? Dowiesz się z artykułu:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry