Semówka 22.46 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 11.2022
 
Semówka 22.46 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.46
- czyli co warto przeczytać

01

[Zmiany w supporcie Google] W raporcie KOMBINACJE będą wyświetlane teraz informacje o komponentach takich jak linki do podstron, objaśnienia i komponenty z obrazem. Od 15 stycznia 2023 r. w raporcie będą widoczne tylko kombinacje z bieżącego miesiąca oraz z ostatnich 11 miesięcy. Wszystkie starsze kombinacje będą usuwane.

02

Święto promocji, czyli wyczekiwany Black Friday kojarzy się raczej z zakupami produktów, ale tym razem rynek nie zapomniał również o marketerach. Poznaj listę zniżek i rabatów dla 14 różnych narzędzi marketingowych:

03

Rozbudowy funkcji Google Analytics 4 ciąg dalszy. W narzędziu znajdziesz nowe sugerowane segmenty użytkowników, które możesz wykorzystać w swoich raportach:

04

Nagłówki idealne dla SEO i czytelne dla użytkowników. Jak je napisać? Odpowiedź i konkretne tipy znajdziesz w artykule:

05

Nie od dziś wiadomo, że intuicyjna witryna może zapewnić sukces sprzedażowy. Jak zaprojektować doświadczenia, które będą skuteczne? W oparciu o dane:

06

100 najczęściej wyszukiwanych produktów roku 2022. Lista opublikowana przez Google to nie tylko źródło cennych statystyk, ale też gotowe pomysły na świąteczny prezent 😉

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry