Semówka 23.28 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 07.2023
 
Semówka 23.28 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.28
– czyli co warto przeczytać

01

Twitter kusi reklamodawców dodając nowe funkcjonalności dla wideo. Platforma otwiera się na bardziej rozrywkowe treści, które obecnie kojarzone są z TikTokiem czy YouTube.

02

LinkedIn testuje nową funkcję, dzięki której twórcy mogą generować posty za pomocą sztucznej inteligencji. Po wprowadzeniu co najmniej 30 słów LI stworzy szablon publikacji.

03

Poznaj 10 sposobów na wykorzystanie sztucznej inteligencji w kampaniach PPC. Sprawdź jak możesz wykorzystać chatGPT, by zautomatyzować i optymalizować działania reklamowe.

04

Meta udostępniła w środę Threads – to nowa aplikacja, która ma być bezpośrednią konkurencją dla Twittera. Po kilku dniach od startu społeczność powiększyła się do 100 mln użytkowników.

05

Najnowsze aktualizacje Microsoft Advertising z lipca 2023 r. Wśród nowości Predictive Targeting, oparte na sztucznej inteligencji narzędzia do zwiększania konwersji z reklam.

06

Stało się – od zeszłego tygodnia użytkownicy Facebooka oraz Instagrama mogą zweryfikować swoje konto i dołączyć do grona korzystających z Meta Verified.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry