Semówka 23.31 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
3 sierpnia 2023
 
Semówka 23.31 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.31
– czyli co warto przeczytać

01

Jak dzięki Google Ads pozyskać nowe kontakty, od czego należy zacząć i jak mierzyć konwersję? Tego dowiesz się z najnowszego artykułu Aleksandry Kuszewskiej – SEM Associate w DevaGroup.

02

Twitter to teraz X. Z dnia na dzień nazwa została zmieniona, a niebieskiego ptaszka zastąpił biały X na czarnym tle. Sprawdź, co o rebrandingu myślą eksperci – w tym nasza Marketing Specialist – Katarzyna Warzecha.

03

[Nowość w supporcie Google] Ulepszenia dla reklamodawców – Google wprowadza dodatkowe sposoby na optymalizację wyników dzięki kampaniom Performance Max.

04

[Nowość w supporcie Google] W niektórych krajach pojawiła się możliwość targetowania pokolenia generacji Z (18-24) na podstawie muzycznych lineup\’ów.

05

[Nowość w supporcie Google] W ramach testu możesz wprowadzić automatyczne podpowiedzi dot. promocji produktów. Na ich podstawie system zaproponuje do jakich poziomów warto obniżać ceny konkretnych produktów.

06

[Zmiany w supporcie Google] Google Analytics wprowadza nowe dane w eksploracjach. Pojawiły się 3 nowe parametry dotyczące analizy przychodów: przychód brutto z pozycji, przychody brutto z zakupów i kwota zwrotu.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry