Semówka 23.40 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 10.2023
 
Semówka 23.40 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.40
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] Po połączeniu GA4 z BigQuery i zaznaczeniu dodatkowo przesyłania danych o użytkownikach możesz eksportować dane – Analytics utworzy w projekcie BigQuery 2 nowe tabele: Pseudo ID i User ID.

02

[Zmiany w supporcie Google] W listopadzie Google usunie indywidualne opcje kontroli reklam przed filmem i po filmie oraz reklam możliwych i niemożliwych do pominięcia.

03

[Zmiany w supporcie Google] Aby ułatwić przejście na określanie stawek w czasie rzeczywistym, przez pewien czas po 31 października Google Ads będzie nadal odpowiadać na wiele wywołań w ramach hybrydowych kaskad na obsługiwanych platformach partnerskich.

04

[Zmiany w supporcie Google] We wrześniu 2023 r. Google zaktualizuje politykę dotyczącą kryptowalut i powiązanych produktów, aby doprecyzować zakres i wymagania dotyczące reklamowania gier opartych na blockchainie z udziałem NFT.

05

Meta zamierza pobierać opłaty za korzystanie z Instagrama lub Facebooka bez reklam, tłumacząc te działania nowymi przepisami w UE dotyczącymi prywatności użytkowników.

06

Meta wprowadza nowe funkcje bazujące na sztucznej inteligencji, które obejmują generowanie tła, rozszerzanie obrazu i odmianę tekstu.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry