Semówka 23.46 – czyli co warto przeczytać

Agata Kowalczyk
Agata Kowalczyk
Archiwum 11.2023
 
Semówka 23.46 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.46
- czyli co warto przeczytać

01

Google wprowadziło „tematy wyszukiwania”, ta innowacja pozwala w prosty sposób skierować kampanię Performance Max na miejsca docelowe, do których wcześniej mogło nie być dostępu.

02

Przetestuj nowe narzędzie od Google – Ads Privacy Planner, które pozwala na stworzenie bardziej prywatnej i skutecznej reklamy w Google Ads.

03

Google zacznie egzekwować zasady dotyczące korzystania z certyfikowanych tagów śledzenia kliknięć. Wprowadzi tę zmianę w ciągu 12-18 miesięcy.

04

Meta wprowadza nową opcję subskrypcji. Subskrybenci nie tylko unikają reklam, ale także ich dane nie są używane do celów reklamowych, co wpływa na możliwość korzystania z niektórych funkcji reklamowych i partnerstwa w reklamach.

05

YouTube zrzesza bardzo dużą grupę aktywnych użytkowników. Wybierając właściwy typ reklamy, jesteś w stanie dotrzeć do konkretnych odbiorców. Sprawdź, na które typy reklamy na YouTubie warto zwrócić uwagę.

06

Parlament Europejski ustanowił nowe prawo, które wymusza na platformach społecznościowych większą przejrzystość oraz odpowiedzialność w zakresie reklam.

Agata Kowalczyk
Social Media & Content Specialist. Zajmuje się tworzeniem ciekawej komunikacji w mediach społecznościowych. Prywatnie uwielbia teatr, a zwłaszcza musicale.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry