Semówka 23.48 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
30 listopada 2023
 
Semówka 23.48 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.48
– czyli co warto przeczytać

01

Jak poprawić doświadczenia użytkownika na stronie internetowej? Sprawdź artykuł Alicji Stojek-Szewczuk – SEO Specialist w DevaGroup, z którego dowiesz się o najważniejszych czynnikach wpływających na SEO i UX.

02

[Nowość w supporcie Google] W związku z planowanym w 2024 roku wycofaniu 3rd party cookies Google przygotowało listę rekomendacji. Sprawdź jak zapobiec utracie danych.

03

[Nowość w supporcie Google] Skalowanie obrazów za pomocą sztucznej inteligencji pozwoli na zwiększenie rozmiarów grafiki w kampanii, aby spełnić minimalne wymagania dot. kampanii.

04

[Nowość w supporcie Google] Google wprowadza nowe narzędzie – Rozwiązania. Ma ono pomagać w automatyzacji oraz customizacji codziennych zadań w Google Ads, może więc stać się odpowiednikiem skryptów.

05

[Nowość w supporcie Google] Google uruchamia narzędzie do rozwiązywania problemów z Merchant Center, które pomoże rozwiązać problemy związane z tworzeniem, formatowaniem i przesyłaniem pliku danych o produktach.

06

Monetize Insights z nowym panelem nawigacyjnym. Narzędzie ma pomóc wydawcom w zrozumieniu i optymalizacji ich przychodów reklamowych poprzez dostarczanie szczegółowych danych i analiz.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (10 głosów, średnia: 4,60 / 5)
Loading...
Przewiń do góry