Semówka 23.49 – czyli co warto przeczytać

Agata Kowalczyk
Agata Kowalczyk
7 grudnia 2023
 
Semówka 23.49 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.49
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] Google zapowiedział, że w grudniu pojawi się nowy raport miejsc docelowych hoteli, który ma dostarczyć kluczowe informacje o zasięgach i skuteczności kampanii.

02

Poznaj kluczowe zasady projektowania efektywnego menu witryny. Małgorzata Walo – SEO Assistant w DevaGroup opisuje praktyczne wskazówki, aby ułatwić użytkownikom szybkie i efektywne poruszanie się po stronie.

03

Korzystając z nowego Centrum multimedialnego Instagrama stworzysz teraz bardziej angażujące treści. Dzięki funkcjom cofania i ponawiania udoskonalisz filmy, a także podniesiesz jakość dźwięku.

04

Czy Threads stanie się dostępne również dla europejskich użytkowników? Według Wall Street Journal, Meta może uruchomić swoją platformę w UE już w przyszłym miesiącu.

05

Poznaj 5 wskazówek, dzięki którym skutecznie wykorzystasz retargeting w Google Ads. Sprawdź jak połączyć Google Ads z różnymi kanałami w celu skutecznego retargetingu i zwiększenia konwersji.

06

Powoli kończy się bieżący rok i trzeba zastanowić się nad działaniami marketingowymi na rok 2024. Sprawdź przewidywania dot. trendów, które będą dominować w nowym roku.

Agata Kowalczyk
Social Media & Content Specialist. Zajmuje się tworzeniem ciekawej komunikacji w mediach społecznościowych. Prywatnie uwielbia teatr, a zwłaszcza musicale.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry