Semówka 23.50 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 12.2023
 
Semówka 23.50 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.50
– czyli co warto przeczytać

01

Mimo pogłosek o opóźnieniu premiery, Google zaprezentowało swój nowy model sztucznej inteligencji – Gemini. Nowe narzędzie ma poradzić sobie z bardziej kreatywną pracą.

02

Sprawdź nowości w Google Search Generative Experience (SGE) – eksperymentalnej wersji wyszukiwarki od Google, która wykorzystuje AI do dostarczania precyzyjnych i kontekstowych odpowiedzi na pytania użytkowników.

03

Mark Zuckerberg ogłosił, że osobiste rozmowy i połączenia w Messengerze będą domyślnie szyfrowane. Meta planuje również dodanie nowych funkcji, takich jak edycja wiadomości, kontrola prędkości dla wiadomości głosowych i nowe układy zdjęć i wideo.

04

Coraz więcej użytkowników, w tym eksperci marketingu internetowego i SEO, korzysta z narzędzi opartych na sztucznej inteligencji. Sprawdź możliwości wykorzystania AI w pozycjonowaniu stron WWW.

05

Zobacz przewidywania dotyczące wzrostu udziału reklamy online w 2024 r. Czy digital wyprze telewizję? Sprawdź najnowszą edycję raportu „Global Ad Forecasts”.

06

Performance Max stale ewoluuje – dowiedz się więcej o aktualnie dostępnych funkcjach i o tym, jak skutecznie wykorzystać sztuczną inteligencję w swoich kampaniach.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry