Semówka 23.03

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 01.2023
 
Semówka 23.03

Semówka 23.03
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w Google] Poznaj narzędzie GA4 Migrator for Google Analytics™, które umożliwia administratorom kont Google Analytics migrację uprawnień użytkowników oraz definicji odbiorców z usług Universal Analytics do usług GA4.

02

[Nowość w supporcie Google] Na stronie głównej pojawiły się informacje określone na podstawie własnych zachowań w Analytics. Umożliwiają sprawdzenie ruchu w witrynie, przechodzenie do różnych obszarów Analytics oraz przeglądanie statystyk.

03

[Nowość w supporcie Google] Poznaj nowe opcje i funkcje dzięki informacjom o konkretnych wersjach. Dowiedz się więcej o Google Analytics 4, który zbiera dane oparte na zdarzeniach z witryn i aplikacji.

04

Jakie kampanie z obszaru SEM/SEO okazały się najciekawsze w 2022 roku? Jakie wyzwania czekają na specjalistów w tym roku? Sprawdź podsumowania ekspertów, w tym CEO DevaGroup – Krzysztofa Marca.

05

Dowiedz się gdzie sprawdzić wyświetlany nagłówek i poznaj możliwości ich optymalizacji w dynamicznych kampaniach Google Ads.

06

Google testuje nową wersję kreatora kampanii, w której nie ma możliwości utworzenia dynamicznych reklam w wyszukiwarce.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry