Semówka 23.05 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
2 lutego 2023
 
Semówka 23.05 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.05
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] Długo wyczekiwane parametry dot. produktów już dostępne w GA4! Dowiedz się więcej o wymiarach i danych Google Analytics 4.

02

[Nowość w supporcie Google] Sprawdź jak połączyć swoje konto Merchant Center 4 z innymi platformami e-commerce.

03

[Nowość w supporcie Google] Google powoli wprowadza nową, uproszczoną wersję Google Merchant Center, ale nadal pozostaje możliwość powrotu do wersji klasycznej. Zobacz dokumentację dot. nowej wersji.

04

[Zmiany w supporcie Google] Google Optimize zostanie wyłączony 30 września po 5 latach dostarczania nam ważnych insightów w ramach przeprowadzanych testów.

05

Sprawdź dlaczego czasem warto wykluczyć partnerów wideo w sieci reklamowej oraz jak to zrobić w przypadku Video Action Campaign.

06

Poznaj listę najbardziej popularnych skryptów z 2022, które mogą przyspieszyć i ułatwić Ci pracę nad kampaniami Google Ads.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów. Prywatnie fanka gier logicznych i filmów grozy (również tych klasy B!).

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (10 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry