Semówka 23.07 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 02.2023
 
Semówka 23.07 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.07
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] Google wprowadza nową witrynę związaną z prywatnością – Ads Privacy Hub dla firm. Strona jest obecnie dostępna w 16 krajach.

02

O zmianach, trendach i wyzwaniach dot. badań i analityki w 2023 roku opowiadają eksperci z branży, w tym Dorota Kika – senior SEM Expert w DevaGroup.

03

Reklamodawcy na Twitterze mogą wypróbować nowy format reklam – Search Keyword Ads, który został oparty na słowach kluczowych w wyszukiwarce.

04

Google odpowiada na popularność narzędzi AI, którą napędza ChatGPT i rozpoczyna testy nowej usługi o nazwie „Bard”.

05

Dla każdego posiadacza Google Analytics Universal, który nie podjął żadnych działań, Google automatycznie utworzy usługę Google Analytics 4 w wersji podstawowej. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach administracyjnych GA4.

06

Nowy sposób zakupu najbardziej wyróżniającego się miejsca docelowego na YouTube, który daje wyłączne prawo własności do mastheadu w ciągu godzin poprzedzających momenty priorytetowe, w ich trakcie lub po nich.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry