Semówka 23.10 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 03.2023
 
Semówka 23.10 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.10
– czyli co warto przeczytać

01

Dlaczego media społecznościowe (i nie tylko) w dużej mierze opierają się na personalizacji? Przeczytaj o tym, jak działają algorytmy Google oraz YouTube, TikToka czy Instagrama.

02

Poznaj wady i zalety podejścia headless w e-commerce. Sprawdź kiedy warto zastanowić się nad PWA dla Twojego sklepu internetowego.

03

Jak wygląda pozycja kobiet w branży SEO? W jakich krajach dysproporcje dot. płci są najbardziej widoczne? Poznaj perspektywę kobiet!

04

Po USA, Indiach i Brazylii, czas na rozszerzenie testów dotyczących metod weryfikacji wieku użytkowników Instagrama – ogłosił koncern Meta.

05

Poznaj zasady tworzenia skutecznych reklam wideo i wykorzystaj w pełni potencjału platformy YouTube.

06

Wyszukiwarka DuckDuckGo uruchamia DuckAssist, nową funkcję wspomaganą przez AI, która generuje odpowiedzi za pomocą Wikipedii.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry