Semówka 23.13 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 03.2023
 
Semówka 23.13 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.13
– czyli co warto przeczytać

01

[Zmiany i nowości w supporcie Google] Już w kwietniu 2023 YouTube przestanie umieszczać nakładki reklamowe w materiałach video. Dodatkowo uruchomiony zostanie nowy, interaktywny format reklam o nazwie „Direct Response”.

02

[Nowość w supporcie Google] Pliki danych o produktach dostępne dla wszystkich reklamodawców korzystających z kampanii Discovery. Zwiększ zainteresowanie użytkowników pokazując im produkty dopasowane na podstawie ich zainteresowań i zamiarów.

03

[Nowość w supporcie Google] Google Analytics 4 rozpoczął przetwarzanie niestandardowych parametrów na poziomie produktów – sprawdź najlepsze praktyki.

04

[Nowość] Google ogłasza nowe możliwości metod kierowania w kampaniach promujących aplikacje mobilne – automatyczna instalacja w Google Play, kanały gier, a także możliwość kierowania kampanii do użytkowników, którzy zainstalowali aplikację, ale z niej nie korzystają.

05

Lipiec zbliża się nieubłaganie, a razem z nim duże zmiany. Sprawdź praktyczne porady dotyczące wdrożenia nowej wersji Google Analytics od naszego CEO – Krzysztofa Marca.

06

Zadbaj o poprawną konfigurację analityki na swojej stronie internetowej – sprawdź który model atrybucji powinieneś uwzględnić w swoim biznesie.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry