Semówka 23.17 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 04.2023
 
Semówka 23.17 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.17
– czyli co warto przeczytać

01

O tym, jak wybrać odpowiednie parametry dla obrazów, zalecane formaty plików graficznych i narzędzia do ich optymalizacji opowiadają specjaliści SEO w DevaGroup – Kacper Grębski oraz Jakub Barabasz.

02

Google zamierza wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia reklam na bazie danych, obrazów, filmów i tekstów dostarczanych przez reklamodawców.

03

LinkedIn dzieli się spostrzeżeniami na temat wykrywania spamu na swojej platformie, jednocześnie wskazując kilka interesujących aspektów, które wpływają na widoczność publikacji.

04

W ciągu najbliższych trzech miesięcy najwięksi giganci wśród platform i wyszukiwarek internetowych tacy jak Google, Facebook czy Twitter będą musieli wywiązać się z nowych obowiązków narzuconych przez KE.

05

Czym jest segmentacja w e-mail marketingu i dlaczego warto ją wdrożyć? Zobacz jak poprawić skuteczność swoich newsletterów i wykorzystaj personalizację w swoich działaniach.

06

Szukasz alternatywy dla Twittera? Poznaj Bluesky – zdecentralizowaną platformę społecznościową, która właśnie debiutuje na Androidzie.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry