Semówka 23.19 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 05.2023
 
Semówka 23.19 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.19
– czyli co warto przeczytać

01

Google przedstawia plany i szereg nowych ulepszeń w wyszukiwarce, reklamach Google i kreacjach wizualnych opartych na sztucznej inteligencji.

02

Amazon potwierdza prace nad narzędziami AI, które mają umożliwić tworzenie grafik i wideo z poziomu platformy. Ma to pomóc reklamodawcą w ulepszeniu ich ofert, a co za tym idzie – zwiększeniu sprzedaży na platformie.

03

Poznaj możliwości MiniGPT-4 – to generator tworzenia treści na podstawie zdjęć, który rozumie i interpretuje grafiki. Narzędzie bazujące na AI pozwala m.in. w szybki sposób tworzyć opisy produktów.

04

LinkedIn to wartościowe źródło ruchu biznesowego. Jak utrzymać wysoką jakość kampanii B2B minimalizując koszty reklamy? Sprawdź kompleksowy przewodnik po reklamach.

05

Poznaj Ulaa – to nowa, bezpłatna przeglądarka firmy Zoho Corporation, która ma chronić prywatność użytkowników dzięki wbudowanym funkcjom blokowania śledzenia.

06

TikTok bada wpływ platformy na cele biznesowe i sprawdza w jaki sposób generuje wyniki w kontekście sprzedaży, wydajności i jakości kreacji.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry