Semówka 23.21 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 05.2023
 
Semówka 23.21 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.21
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] Sprawdź gdzie i jak znaleźć najważniejsze funkcje w nowym interfejsie użytkownika Google Ads. Nowy wygląd zostanie udostępniony wszystkim reklamodawcom w 2024 r.

02

[Nowość w supporcie Google] Nagłówki i teksty reklam w elastycznych reklamach w wyszukiwarce (RSA) na poziomie kampanii pozwalają powiązać maksymalnie 3 nagłówki 2 teksty reklam. Można je zaplanować, tak aby wyświetlały się w określonym czasie.

03

[Zmiany w supporcie Google] Google ogłosił, że dane historyczne UA (Google Analytics 3) będą dostępne tylko do 1 lipca 2024 roku. Pamiętaj, że musisz zakończyć migrację do Google Analytics 4 przed wygaśnięciem Universal Analytics.

04

Od końca tego roku, jeśli Twoje osobiste konto Google nie było używane przez co najmniej 2 lata, może zostać usunięte wraz z zawartością Google Workspace (Gmail, Dokumenty, Dysk, Meet, Kalendarz) i Zdjęciami Google.

05

Google rozszerza format Shorts poprzez dodatki do kampanii wideo typu „Zasięg” i YouTube Select. Reklamy pojawią się obok najpopularniejszych i najtrafniejszych filmów w sekcji Shorts.

06

W nadchodzących miesiącach YouTube udostępni nowe rozwiązania, które mają pomóc w lepszym dotarciu do osób z pokolenia Z poprzez Gen Z Music oraz Trending Music.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry