Semówka 24.02 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 01.2024
 
Semówka 24.02 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.02
– czyli co warto przeczytać

01

W jaki sposób uruchomić kampanię PMax, żeby mieć nad nią kontrolę? O tym przeczytasz w artykule naszego SEM Specialist – Pawła Serugi.

02

Sprawdź przewidywania ekspertów dotyczące trendów na 2024 rok! W artykule swoimi spostrzeżeniami dzieli się Aleksandra Połetek-Pszonak – Senior New Business Manager w DevaGroup.

03

[Zmiany w supporcie Google] Aktualizacja programu weryfikacji reklamodawców obejmuje akceptowanie weryfikacji nazw handlowych lub nazw „doing business as” (DBA).

04

Google oficjalnie rozpoczął wycofywanie plików cookie stron trzecich. Nowe narzędzie – Tracking Protection – domyślnie ogranicza pliki cookie innych firm i jest obecnie udostępniane 1% użytkowników przeglądarki Chrome na całym świecie.

05

Sprawdź, które portale internetowe i aplikacje były najbardziej popularne w polskim internecie w 2023 roku – to cenne dane dla wszystkich marketerów.

06

X dodaje nową opcję reklamową – możliwość kierowania kampanii wyłącznie do subskrybentów X Premium. Nowe ustawienie jest aktywne dla wszystkich reklamodawców po skonfigurowaniu kampanii.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry