Semówka 24.04 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 01.2024
 
Semówka 24.04 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.04
– czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź podsumowanie 2023 r. od specjalistek DevaGroup! O najważniejszych zmianach i wydarzeniach, a także działaniach DevaGroup w 2023 roku opowiadają Alicja Stojek-Szewczyk i Katarzyna Warzecha.

02

[Nowość w supporcie Google] Google wprowadza funkcję image upscaling enhancement, która zwiększa rozmiar obrazów w kampaniach do wymaganego minimum, zachowując ich jakość. Funkcja ta jest dostępna dla kampanii Performance Max i w sieci reklamowej.

03

Sprawdź ulepszenia, które pozwolą Ci usprawnić tworzenie kampanii Performance Max, zarządzanie nimi oraz raportowanie za pomocą interfejsu API Google Ads.

04

Co Polacy myślą o AI? W jakich obszarach widzą jej pozytywny wpływ? Zobacz wyniki najnowszego badania od Google, które dotyczy popularności i wpływu sztucznej inteligencji na nasze życie.

05

Google zintegrował swój najbardziej zaawansowany model sztucznej inteligencji, zwany Gemini, z platformą Google Ads, aby zwiększyć skuteczność reklam.

06

Zwiększ swoją rozpoznawalność, dzięki wizytówce w Google Maps. Sprawdź, jak poprawić widoczność swojej wizytówki i na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry