Semówka 24.27 – czyli co warto przeczytać

 
Semówka 24.27 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.27
– czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź artykuł Pawła Jackowskiego, SEO Associate w DevaGroup, w którym odpowiada na pytanie: czy różnorodność źródeł ruchu jest czynnikiem rankingowym Google. Dowiedz się, tworzyć wartościowe treści dla użytkowników, aby przyciągać różnorodne źródła ruchu.

02

Przetestowaliśmy nowe narzędzia oparte o AI w Google Ads – zobacz, jak mogą wspomóc pracę specjalisty SEM. Swoją opinią na ich temat podzielił się Wojtek Mikoś, Senior SEM Specialist w DevaGroup.

03

ChatGPT odsyła użytkowników do nieistniejących stron, co dotknęło takie media jak The Wall Street Journal, Associated Press, Le Monde i Financial Times. Problem ten budzi kontrowersje w branży medialnej, podważając zaufanie do narzędzi AI.

04

AI Act to nowe przepisy UE regulujące wykorzystanie sztucznej inteligencji, które będą miały istotny wpływ na rynek reklamy internetowej. Dotkną one dostawców i użytkowników, nakładając obowiązki i zakazy w zależności od poziomu ryzyka związanego z systemami AI.

05

Google wprowadza nowe funkcje do usługi Display & Video 360, obejmujące udoskonalone raportowanie oraz usuwanie identyfikatorów użytkowników w celu spełnienia wymagań prywatności. Dodatkowo, firma wprowadza pierwszą pozycję dla funkcji YouTube Instant Reserve, zmierzając do zwiększenia efektywności kampanii reklamowych.

06

X zapowiada wprowadzenie zaktualizowanej analityki reklam, oferującej ulepszone panele i metryki, które ułatwią śledzenie skuteczności płatnych treści. Nowe funkcje mają na celu zwiększenie przejrzystości i łatwości użytkowania, co może wspomóc X w przyciągnięciu więcej partnerów reklamowych i odnowieniu zaufania do ich platformy reklamowej.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry