SEMówka 3.54 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 10.2019
 
SEMówka 3.54 – czyli, co warto przeczytać

SEMówka 3.54 –
tego nie możesz przegapić

01

Korzystacie na swoich stronach z wyskakujących okienek? Słynne pop-upy mają chyba tyle samo zwolenników i przeciwników. Przedstawiamy tekst z ciekawymi strategiami dotyczącymi tego rozwiązania.

02

Zwiększenie ruchu na blogu jest tak samo trudne jak zwiększenie go na stronie internetowej. Poniżej ciekawy case, który naprawdę warto zobaczyć.

03

Sprzedajcie na Instagramie? Sprawdźcie, jak zwiększyć swoją sprzedaż i jak maksymalnie wykorzystać zbliżający się, świąteczny czas.

04

Facebook Analytics, Creative Hub, Pixel Helper, Audience Insights – czy te nazwy brzmią znajomo? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyj i dowiedz się więcej na ich temat.

05

Różne wyznania – różne sposoby obdarowywania innych na święta. Sprawdźcie, jakie są różnice w zachowaniu konsumentów z różnych kręgów kulturowych i jak wpływają one na procesy zakupowe.

06

Lubicie portal LinkedIn? Z czym się Wam kojarzy? Sprawdźcie poniższy tekst i dowiedzcie się dlaczego warto mieć profil na LI!

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry