Semówka 3.84 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 05.2020
 
Semówka 3.84 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.84 –
czyli, co warto przeczytać

01

Ciekawy poradnik z 8 sposobami dotyczącymi tego, jak często marnujemy budżety Google Ads wraz ze sposobami jak sobie z nimi poradzić!

02

Wracamy do zestawienia od ThinkWithGoogle w związku z pandemią koronawirusa. Jak zmieniają się wyszukiwania? Aktualizacja z 11.05.

03

Od początku maja zaczynamy odbijać się po kryzysie związanym z COVID-19. Kiedy zatem warto wrócić do reklamowania się w Google Ads? Jakie rzeczy powinno rozważyć się przed powrotem do działań SEM?

04

Google opublikowało nowy artykuł, w którym porusza temat „grafu wiedzy”. Wirtualna baza wiedzy o Google stała się dość duża. Aktualnie liczy ponad 500 miliardów faktów! Sprawdźcie artykuł!

05

Lubimy case study. Dlatego przedstawiamy kolejne z nich! Tym razem firma DriveSafe z ich niemalże natychmiastowymi wynikami dzięki SEO. Autor dodatkowo przedstawia sposoby szybszego indeksowania i pozycjonowania.

06

Gościnny post naszej Senior SEM Specialist Doroty Kiki na blogu Freshmail. Dowiecie się z niego jak prawidłowo mierzyć ruch ze swojego mailingu oraz dlaczego często wyciągamy błędne wnioski na podstawie danych z Google Analytics. Zapraszamy!

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (39 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry