Semówka 3.88 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 06.2020
 
Semówka 3.88 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.88 –
czyli, co warto przeczytać

01

Agencje marketingowe pomagają swoim klientom dostosować się do aktualnej sytuacji. W tym artykule znajdziecie rozmowę z 6 liderami agencji odnośnie tego, jak ich praca zmieniła się ze względu na koronawirusa i jak te zmiany odbiją się na naszej przyszłości.

02

Lubicie opcję inteligentnego określania stawek? Wiecie, że pierwsze testy tego rozwiązania pojawiły się w Google już w 2009 roku? 😊 Sprawdźcie więcej ciekawostek w artykule!

03

Kiedy na Twoim koncie Google Ads pojawiają się problemy, warto sprawdzić kilka miejsc, żeby dokładnie określić, co jest przyczyną błędu. W artykule znajdziecie 7 typowych problemów na które należy zwrócić uwagę.

04

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest optymalizacja profilu Twojej firmy w Google Business Profile. W WordStream przygotowano specjalne narzędzie dla Google Twoja Firma – koniecznie to sprawdźcie!

05

Jak tworzyć angażującą czytelnika treść? Oto 10 taktyk, które napędzą udostępnienia, kliknięcia i subskrypcje Twoich artykułów!

06

Sprawdźcie bardzo ciekawe wyniki ankiety dotyczącej marketingu lokalnych firm. Co zmieniło się po ogłoszeniu pandemii w SEO? Pełna wersja raportu w linku!

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry