SEMówka 3.58 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 11.2019
 
SEMówka 3.58 – czyli, co warto przeczytać

SEMówka 3.58 –
tego nie możesz przegapić

01

Najnowsze porady i trendy – ich nigdy nie będzie za dużo! Sprawdźcie, jakie tematy były poruszane na ostatniej konferencji Google Webmaster w Kalifornii. Przedstawiamy krótkie podsumowanie tego eventu.

02

Google rozszerza swoje reklamy o kolejne 50 rynków. Wprowadzanie nowych funkcjonalności jest zawsze dużym wydarzeniem w świecie Google. Oto najnowsze ciekawostki w tym temacie.

03

Przed Wami ciekawe case study: Czy zastanawialiście się kiedyś, co stanie się z Waszą stroną jeśli przez przypadek deindeksujecie stronę z Google? Sprawdźcie!

04

Tworzycie reklamy remarketingowe? Zastanawiacie się nad nowymi pomysłami? Przedstawiamy ich listę!

05

Prawidłowe łączenie działań PPC oraz SEO to kluczowa sprawa w większości firm. Jak dokonać tego idealnego współdziałania tych narzędzi? Po wypełnieniu formularza na poniższej stronie otrzymacie darmowego e-booka na ten temat.

06

Słyszeliście o algorytmie BERT? Ma sprawić, że Google będzie lepiej rozumieć naturalny język swoich użytkowników. Czy faktycznie jest to jedna z większych rewolucji w Google w ostatnim czasie? Sprawdźcie sami!

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry