Semówka 3.62 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 12.2019
 
Semówka 3.62 – czyli, co warto przeczytać

SEMówka 3.62 –
czyli, co warto przeczytać

01

Wykluczanie odbiorców to nie lada sztuka. Bardzo ważnym aspektem każdej kampanii jest poprawne stargetowanie osób, do których chcemy trafić z naszymi reklamami. Tak samo ważne jest to, aby wiedzieć, komu nasza reklama nie powinna się wyświetlać. Jakie grupy odbiorców należy wykluczyć na samym początku?

02

Grudzień zawsze jest czasem podsumowań. W serwisie Word Stream podsumowano 5 najważniejszych funkcji związanych z optymalizacją kampanii w sieci reklamowej z 2019 roku. Zobaczcie koniecznie.

03

Jak walczyć ze spamem w Google My Business? Poniżej znajdziecie świetny poradnik, jak się za niego wziąć i jak dokładnie należy zgłaszać nieistniejące lokacje. Powodzenia!

04

Obowiązkowy artykuł dla wszystkich linkbuilderów. Tekst 100% SEO friendly 😊 !

05

Google potwierdza zmianę w lokalnych wyszukiwaniach. Zaczęła się ona początkiem listopada, stąd niektórzy z Was widzą zmiany w tym temacie. Sprawdźcie więcej w artykule.

06

O tym algorytmie jest naprawdę głośno! Przedstawiamy kolejny tekst na temat BERT-a. Tym razem autorem jest nasz Senior SEO Specialist – Piotr Jacek.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry