SEMówka #37 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 09.2016
 

duzy_szablon-v5-piksele-semowkaZapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Grupa kampanii to nowość w AdWords, pozwalająca śledzić skuteczność wielu kampanii. Wystarczy utworzyć grupę kampanii i nadać jej cel skuteczności, aby śledzić realizację wyznaczanego celu.
Targetowanie demograficzne w kampaniach na wyszukiwarkę wkrótce na naszych kontach.
Już dziś wykorzystaj reguły pliku do optymalizacji feedu produktowego.
Grupy odbiorców dostępne na Facebooku w pigułce. Przewodni dla zaczynających swoją przygodę z reklamą w serwisie społecznościowym Zuckerberga.
Podglądamy funkcjonalności nowego panelu AdWords. Wizualizacja danych to jego duży atut nowego interfejsu.
The need for mobile speed czyli o prędkości stron mobilnych. W raporcie Google wyczytamy, że 53% stron mobilnych jest porzucona, jeśli ładują się dłużej niż 3 sekundy, a średni czas ładowania strony mobilnej to aż 19 sekund.

 

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry