Semówka 3.86 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 06.2020
 
Semówka 3.86 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.86 –
czyli, co warto przeczytać

01

Druga część tekstu (pierwszą znajdziecie we wcześniejszej Semówce) odnośnie Content Marketingu w 2020 roku. Sprawdźcie, dlaczego technologie są motorem rozwoju oraz dlaczego Big Data to nie wszystko.

02

Od niedawna w Google znajduje się nowa funkcja raportowania dla sprzedawców e-commerce. Możemy sprawdzić skuteczność kategorii na podstawie miejsca wyświetlania reklamy.

03

Fantastyczne use study przedstawiające rebranding 16-letniej firmy. Sprawdźcie, jak zrobić to nie ponosząc większych strat!

04

Google My Business to potężna wizytówka Twojej firmy. W dodatku jest bezpłatna! Sprawdźcie, jakie nowości wprowadzono w niej w ostatnim czasie i dlaczego jej posiadanie jest tak ważne!

05

Zastanawiacie się w jaki sposób Google identyfikuje strony do zablokowania oraz dlaczego niektóre strony o niskim ruchu są OK? Odpowiedzi w artykule!

06

Krótkie info odnośnie tego, jakie kroki podejmuje Google w kwestii zachowania integralności reklam Google Ads.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry