Semówka 3.91 – czyli, co warto przeczytać

Katarzyna Meus
Katarzyna Meus
Archiwum 07.2020
 
Semówka 3.91 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.91
– czyli, co warto przeczytać

01

2019 rok był rokiem przełomowym dla polskiego i europejskiego e-marketingu – pierwszy raz wydatki na reklamę internetową przekroczyły wydatki na reklamę w mediach.
IAB Polska po raz kolejny wydało „Raport Strategiczny Internet 2019/2020”. Z przyjemnością go przeczytamy, a Wy?

02

Dobry marketing sprzedażowy samej wyszukiwarce to nie wszystko. Warto przenieść część działań na social media – tzw. „social shoppers” stanowi 55% globalnych użytkowników internetu. Robi wrażenie, prawda?

03

Jeśli chcecie, aby Twój biznes generował większy przychód z Google Maps, przeczytajcie poniższe 10 wskazówek. Pamiętajcie, że w dzisiejszych czasach tradycyjne mapy powoli odchodzą do lamusa 😉

04

Przewodnik dla początkujących i przypominajka dla SEOwych wyjadaczy: czym są linki przychodzące i jak je oswoić w swoich działaniach?

05

Wszyscy wiemy, że rok 2020 zasłużył na miano najgorszego i niezapomnianego roku tego stulecia. Jaki on był dla branży SEO i e-commerce? Dowiecie się w poniższym artykule.

06

Googlę ujednolicił strategie ustalania stawek – teraz kampanie z bumperami reklamowymi będą korzystać ze strategii Docelowy CPM.

Katarzyna Meus
Były pracownik na stanowisku Marketing Specialist w agencji DevaGroup. Zajmuje się social mediami oraz contentem. Jej grafomańskie oblicze wyszło na jaw już w wieku 10 lat - albo i wcześniej. W wolnych chwilach uczy się języka portugalskiego i podróżuje - obecnie palcem po mapie.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (36 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry