Semówka 4.11 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 11.2020
 

Semówka 4.11


– czyli co warto przeczytać

01

Treści SEO, które nie tylko zapewnią widoczność Twojej strony, ale również zagwarantują Ci sprzedaż? Sprawdź jak je tworzyć!

02

Jakie znaczenie ma hosting w kontekście działań marketingowych? Po garść praktycznych porad zapraszamy do lektury artykułu:

03

Jak zadbać o swój biznes i Klientów – nie tylko przy okazji święta wyprzedaży? Po zbiór dobrych praktyk na co dzień zapraszamy tutaj:

04

Chcesz dotrzeć swoją reklamą do osób słuchających muzyki lub podcastów? Sprawdź co może zaoferować ci nowy format – reklama dźwiękowa na YouTube.

05

4 sposoby, by nadążyć za dynamicznymi zmianami w e-commerce, czyli o tym jak marketingowcy mogę odpowiedzieć na obecne potrzeby konsumenckie:

06

O decyzjach zakupowych w dobie pandemii i tym, co marketingowcy powinni wdrażać, by usprawnić wirtualną drogę klienta po sklepie internetowym, możecie przeczytać w poradniku:

Ewelina Ibek
Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Kibicuje Arsenalowi, więc nerwy to ma ze stali.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991