SEMówka #54 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 01.2017
 

duzy_szablon-v5-semowka

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Raporty z Google Analytics, dzięki którym ustalisz godziny w ciągu dnia i dni tygodnia, kiedy witryna internetowa odnotowuje najlepsze wyniki.
Już wkrótce wyświetlany numer telefonu w rozszerzeniu połączeń będzie pochodził z Google Moja Firma, nawet jeśli w rozszerzeniu połączeń zamieścimy inny numer telefonu.
Sprawdź czy płacisz za wyświetlenia, które nie konwertują? Przeczytaj o udziale w wyświetleniach.
Stay Organized czyli noworoczne postanowienie dla każdego specjalisty AdWords.
Warto przypomnieć, że od 31 stycznia nie będziemy mogli tworzyć ani edytować standardowych reklam tekstowych. Czas na dobre zaprzyjaźnić się z rozszerzonymi reklamami tekstowymi.
Z artykułu dowiemy się, w jaki sposób AdWords pozyskuje dane demograficzne o użytkownikach Google oraz jak wykorzystać targetowanie demograficzne w kampaniach AdWords.
Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry