SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2012
 

podsumowanie tygodniaOstatni podsumowanie, jakie przygotowaliśmy dla czytelników przed końcem świata, wnosi wiele ciekawych artykułów. Po raz kolejny polskie strony o tematyce SEO dostarczyły mnóstwo wartościowych informacji, którym konieczne trzeba się podzielić. Z pewnością wielu czytelników przygotowuje sobie powoli listę linków z publikacjami z ostatnich miesięcy, które będzie można przeczytać w trakcie świątecznego urlopu, dlatego śpieszymy z pomocą i podsyłamy kilka świeżych wpisów.

 

 

Hit tygodnia, 33 stron wydruku, artykuł nazywany najlepszym polskim wpisem o tematyce SEO w 2012 roku. Mowa oczywiście o tekście Link Building – 35 rad jak tworzyć i zdobywać linki. Kto jeszcze nie czytał, musi koniecznie nadrobić zaległości.
 
 

Po pierwsze – dywersyfikacja. To właśnie stawianie na różnorodność powinno zdominować nasze działania w 2013 roku. Więcej szczegółów na blogu SEOmoz.
 
 
Przydatne funkcje w Google Webmaster Tools takie jak ustawienie strony bez WWW,  indeksacja grafik i przenoszenie strony na inną domenę staną się proste nawet dla laików po przeczytaniu kolejnej części przewodnika po tym narzędziu.
 
 
Dziesięć powodów, dla których lubimy Google+.
 
 

Mapy Google wróciły na iPhone’a i od razu uplasowały się na pierwszym miejscu najpopularniejszych darmowych aplikacji w App Store.
 
 
Google oddało w ręce użytkowników nowe narzędzie Data Highlighter, które ma ułatwić oznaczanie metadanych. Na razie tylko w angielskiej wersji językowej.
 
 

Reklamy w serwisie Instagram to podobono kwestia czasu. Zakup tego serwisu przez Facebook za niewyobrażalną kwotę 1 biliona dolarów będzie musiał się zwrócić.
 
 
Muzeum Internetu otwarło swoje podwoje. Wśród eksponatów najlepsze memy, komunikatory społecznościowe i programy.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry